Посилена реабілітація потрібна Єгорку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мама збирає кошти на платні послуги в приватній клініці.

У мами Грінчука Єгорка були тривалі пологи і внаслідок довгого безводного періоду у дитини сталося гіпоксично-ішемічне ураження мозку. А на 6 день життя у нього почалися судоми.

«Ми почали приймати протисудомні препарати. Лікарі запевняли, що Єгор буде нормально розвиватися, тільки з запізненням. Ми пройшли 3 курси масажу, займалися лікувальною фізкультурою, але дива не сталося. В 11 місяців нам поставили страшний діагноз - ДЦП, спастична диплегія. Кожні 2 тижні ми проходиди курси масажу і ЛФК в лікарні. Пройшли курс реабілітації. Постійно займаємося з реабілітологом та логопедом вдома», - розповідає мама хлопчика.

Єгор в свої 2 роки ще самостійно не сидить, не повзає і не ходить. Але постійні систематичні заняття дали свої результати. Єгор перевертається, цікавиться іграшками, бере їх в руки, почав лепетати. Лікарі дають надію, що Єгор зможе самостійно ходити і говорити. Для цього потрібно проходити щонайменше 3-4 курси реабілітації в спеціалізованих закладах.

«Місяць тому ми пройшли курс в центрі під Києвом. Після цього курсу мій син почав краще тримати голову, з'явилося бажання і спроби самостійно сісти. Але одного курсу замало, щоб побачити більш значемі результати. Зараз я збираю гроші на наступний курс реабілітації, сума 8 тис. 700 грн. Я виховую сина одна, збирати кошти на лікування дуже важко. Будь ласка, допоможіть моєму сину отримати шанс на повноцінне майбутнє.

Реквізити для допомоги

Карта ПриватБанка

4149 4996 4428 0719

Романовська Дар'я Вікторівна (мама)

Залиште свій коментар

Вибір редакції