Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посиленої реабілітації після ДТП потребує Андрій

Чоловіку потрібно щомісяця 200 тисяч на реабілітацію.

До редакції ТСН.ua звернулась мама молодого чоловіка Ярошевского Андрія Любов, який потрапив під колеса авто у Одесі і став прикутим до ліжка.

«Водій автомобіля (дівчина) і пасажир, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, загинули. Дякувати Богу, мій син залишився живим і був доставлений в лікарню з численними травмами голови, переломами ребер і правої руки. Тиждень він перебував у реанімації в комі, після чого був переведений у відділення нейрохірургії, де перебував майже 4 місяці», - пригадує Любов.

Також у Андрія виникли проблеми з легенями, але, не зважаючи на це, молодий організм відгукнувся на лікування, Андрій вийшов з коми і почав повільно відновлюватись, навіть був виписаний додому на реабілітацію, проте проблеми з легенями все ж повертають Андрія до лікарні.

Перші ж результати після спеціалізованого лікування у приватній клініці показали, що Андій може повернутися до цілком нормального життя. Було проведено додатково дві операції, щоб прискорити відновлення. Тепер потрібні інтенсивні і безперервні заняття. Андрій до них готовий, але не вистачає коштів.

«На жаль, моє фінансове становище не дозволяє мені оплачувати лікування і реабілітацію за 200 тис. грн. на місяць. Тому і звертаюся до вас, допоможіть врятувати сина і дати йому можливість в свої 25 років жити повноцінним життям», - просить мама Андрія.

Картка ПриватБанку:4731 2191 1642 7596 Ярошевська Любов Василівна 

Залиште свій коментар

Вибір редакції