Потрібна допомоги: 3-річний Артур нічого не бачить, проте може хоча б почати чути

Потрібна допомоги: 3-річний Артур нічого не бачить, проте може хоча б почати чути

Малюку потрібна операція вушка

Артур Савицький, якому ще немає і 4 років, витримав вже чимало випробувань з першої ж хвилини свого життя. Хлопчик з’явився на 42 тижні вагітності через кесарів розтин, хлопчика стискала пуповина і почалося кисневе голодування. Тож перші дні життя малюк провів у реанімації, а вже після виписки почалися нові випробування.

«На другу добу вдома почалися судоми, термінова госпіталізація, в лікарні були 3-4 тижні, але ніхто не розумів, що з ним. У 6 місяців у дитини виявилося відшарування сітківки. Оперувалися в Польщі в 7 і 8 місяців, але не допомогло, у сина тотальна сліпота, немає навіть світлосприйняття. Потім знову по лікарях і кабінетах, адже дитині 3 роки, а він не ходить, лікарі в один голос твердять, він же не бачить, ось і не ходить... Дізнатись правду допоміг випадок: протяг вибив скло в дверях, всі діти перелякались, а він як грав іграшкою, так і продовжував гратись. Після цього я зрозуміла, що він нічого не чує, і зір тут ні до чого», - пригадує мама Артура.

Побоювання мами підтвердились, щоб повернути малюку слух, його терміново прооперували – поставили кохлеарний імплант, який дає змогу дитині чути.

«І ось довгоочікувані і позитивні зрушення в розвитку дитини - почав сам сидіти, повзати, вставати на ніжки, вимовляти звуки, але на черговій реабілітації знову нас приголомшили - потрібно прооперувати друге вушко, адже для незрячої дитини одного мало, він не розуміє, звідки звук, і губиться в просторі. Державою не передбачена друга операція за бюджетні гроші, сказали: "Збирайте самі". Ціна близько 30 тисяч євро. Сума непосильна для мами з трьома дітками. Дуже сподіваюся на допомогу небайдужих людей. Вірю, що мій середній синочок може бути звичайною дитиною, адаптованою до зовнішнього середовища, хоч і незрячим», - каже мама Артура.

Реквізити для допомоги:

Карта Приват Банк

5169 3600 0542 8341 Савицька Ірина.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів