Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пожежа ледь не забрала життя Івана, але чоловік балансує на межі

Організм Івана відповідає на лікування, тож його потрібно продовжувати.

У Харкові лікарі більше місяця борються за життя 38-річного Івана Коваленка, який дивом залишився живим під час пожежі. Чоловіку самотужки довелося гасити вогонь, який почався у гаражі, де зберігалися каністри з бензином і газовий балон. Трагедії вдалося уникнути, але ціною здоров’я Івана – у чоловіка було обпечена 80% тіла.

«Стан важкий, але Ваня тримається. Щоб за ним доглядати, бігати за ліками, довелося навіть піти з роботи. У нього руки і ноги неробочі, повністю забинтовані. Він навіть води попити сам не може», - розповідає дружина Івана.

Лікарі констатують, що лікування діє і організм Івана відповідає на лікування, але це досягається завдяки дорогим препаратам, які родині доводиться купувати за власні кошти.

«Поверхневі опіки затягнулися, залишилося 50%. З них до 30% - це глибокі опіки, через які постраждали всі органи і системи організму. Йому зробили дві великі пластичні операції, але попереду ще як мінімум 3-5 подібних операцій. Вже пересадили шкіру на обидві руки. Щодня на ліки йде по кілька тисяч гривень. Довелося взяти кредитів", - каже дружина Івана і просить небайдужих людей фінансової допомоги, щоб повернути Івана до звичного життя.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168745014512047 Коваленко Іван Володимирович

Залиште свій коментар

Вибір редакції