Про допомогу для сина Марка просить його родина

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Батьки намагаються врятувати життя дитини

Скоробогатов Марк народився наприкінці 2018 року. Протягом перших трьох тижнів батьки і подумати не могли, що він хворий. Але з трьох тижнів його ручки і ніжки стали слабшати і за короткий час малюк став майже нерухомим

«Ми одразу звернулися до невролога і понеслося - лікарні, обстеження, аналізи, консультації. В результаті страшний діагноз - СМА1 (спінальна м'язова атрофія 1 тип). Це генетичне спадкове захворювання, за якого діти втрачають контроль над усіма м’язами. Виявляється у дітей в період від народження до 6 місяців. Більшість діток з таким діагнозом не доживають до 2 років», - розповідає тато малюка.

Проте батьки знайшли клініку в Польщі, яка випробовує експериментальне лікування такого діагнозу у дітей, і сподівається на одужання малюка. Вони закупили в борг потрібну апаратуру, яка допомагає дитині жити поза лікарнею і вирушили до Варшави.

«Тато позичив 5000 $, щоб не чекати зі зборами і все обладнання було куплено. Зараз ми знаходимося в Варшаві і намагаємося отримати експериментальний препарат», - розповідають родичі малюка.

Підтримка життя Марка обходиться вкрай дорого, до того ж за кордоном. Тому батьки будут вдячні за будь-яку посильну допомогу.

Реквізити для допомоги:

4149 4991 2121 9834 
Скоробогатова Ганна 
4149 5100 6210 0401 
Скоробогатов Олександр 

Залиште свій коментар

Вибір редакції