Про допомогу для свого сина Нікіти просить родина Малецьких

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Батьки рятують сина від пухлини мозку.

У січні 2019 року життя сім’ї Малецького Нікіти поділилося на до і після. У хлопчика почалося двоїння в очах і призначена МРТ виявила пухлину головного мозку.

«Не знаю, як ми пережили операцію з видалення пухлини, але, як виявилося, це був тільки початок. Біопсія показала злоякісну пухлину. У Києві імунногістологічний аналіз показав, що це примітивна пухлина центральної нервової системи PNET, а переперевіривши гістологію у Москві, був встановлений діагноз - гліобластома. Кожний вид пухлини опромінюється по-різному і має свій хіміопрепарат, тож спочатку тиждень нас лікували за одним протоколом, а тільки-но отримали висновок із Росії - по-іншому», - розповідає мама хлопчика.

Оскільки остаточно батьки не впевнені в достовірності встановленого діагнозу і правильності лікування, вони намагаються зібрати кошти на лікування за кордоном.

«Я мама. За життя своєї дитини я буду боротися до кінця. Я буду стукати в усі двері і вірю. що хтось мені їх таки відчинить і я врятую свого сина. Зараз я веду переписку з клініками. Слава Богу у Нікіти сильний, загартований організм тож на сьогоднішній день, отримуючи три тижні опромінення і щоденні препарати хіміотерапії, він почувається більш-менш нормально і стійко переносить все психологічно. Буду дуже вдячна, якщо ви нам допоможете зібрати кошти на лікування за кордоном, бо хоч ми і продаємо своє майно, цих грошей все одно не вистачить», - каже мама Нікіти.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7450 1011 2776

Малецька Світлана Олексіївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції