Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пухлина біля серця Алли змушує її родину просить про допомогу

Пухлина біля серця Алли змушує її родину просить про допомогу

Жінці потрібні тисячі доларів, щоб здолати хворобу

Жителька села Льотниче на Волинщині Студент Алла вкрай потребує допомоги, щоб побороти свою хворобу. У березні, за два дні після свого 50-річного ювілею, жінка захворіла, як тоді здавалась, на банальну застуди. Але лікування не подіяло, а стан різко став погіршуватись – з’явились набряки по тілу.

«Дослідження МРТ показало наявність багатьох тромбів у кровоносних судинах - наслідок згущення крові. А подальша комп'ютерна томографія зафіксувала причину нездужання- пухлину біля серця», - розповідають рідні жінки.

Відтоді почалися поневіряння по лікарнях в Україні і за кордоном, які лише підтвердили, що ситуація вкрай важка і потрібне невідкладне лікування. Консультації і обстеження загалом обійшлися родині в 16 тисяч євро. І вже на подальше лікування грошей майже не залишилось, а його доведеться проводити в Ізраїлі.

«Додаткове обстеження і перший курс лікування хрещеній потрібно пройти в Ізраїлі, потім продовжувати можна буде в Україні. На все це потрібна шалена сума коштів. Сім'я Студентів звертається до всіх небайдужих людей з великим проханням допомогти врятувати життя рідній людині», - просить похресниця Алли.

Реквізити для допомоги:

Номер карткового рахунку ПРИВАТБАНК 5168742727517462

на ім'я Студент Алла Михайлівна.                           

Залиште свій коментар

Вибір редакції