Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рак поставив під загрозу життя Віталія

Дружина чоловіка благає про допомогу

Місяць тому у Ратушко Віталія знайшли пухлину в ділянці лівого грудного м’язу і поставили діагноз рак – Саркома.

«В мене дуже сильний духом чоловік, він мав мужність захищати Батьківщину в зоні АТО, де проходили бойові дії, а тим більше якась хвороба не може його зламати. Ми поїхали в Київський Інститут раку, де після довгих обстежень, нам дали надію на життя й поставили діагноз Неходжкінська первинна медіастинальна В-крупноклітинна лімфома 4 ст.кл.гр.2. і назначили нам лікування, яке потрібно пройти, мінімум вісім курсів хіміотерапії», – розповідає дружина Віталія.

Один курс лікування коштує 70 тисяч гривень. Віталій з дружиною вже 7 років мріяли про дітей і збирали кошти на штучне запліднення, тож на перші два курси родина та друзі зібрали кошти самостійно. Але надалі потрібна допомога небайдужих людей.

«Самостійно зібрати кошти на повен курс лікування ми не можемо, так як для нас така сума є не підйомною. Але ми хочемо жити та створити велику дружню сім’ю. Народити, нарешті, довгоочікуваних діточок. Ми дуже надіємось на вашу підтримку, бо ваша допомога може врятувати мого чоловіка, без якого я просто не уявляю свого життя. Будемо вам вдячні за будь-яку допомогу», - каже дружина Віталія.

 Реквізити для допомоги :

номер картки  4149497819990021

Ратушко Тетяна Володимирівна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції