Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Реабілітація в Китаї може подарувати Богдану шанс на нормальне життя

Хлопчик у свої 4 роки досі не сидить і не ходить

Богдан народився передчасно і з подвійним тугим обвиттям пуповиною навколо шиї, тож малюк мав кисневе голодування. Воно не минуло безслідно. Зараз у Богдана ДЦП.

«Лікарі рятували мене, не даючи шансів дитині, але він зміг вижити і ми просто не можемо собі дозволити опустити руки і перестати боротися!!! З його народження наше життя перетворилася на низку постійних реабілітацій в спеціалізованих центрах і занять вдома. Він сам не сидить, не стоїть, не ходить. Але ми кожен день боремося з цією недугою і віримо, що Бодя зробить свій перший самостійний крок», - каже мама хлопчика.

Постійні реабілітації в Україні дали невеликий результат, тож батьки звернулися до китайських фахівців, які мають унікальний досвід у лікування діток з ДЦП.

«У нас є шанс, що наша дитина зможе сама ходити. І є одне дуже величезне «але» - здоров'я дитини впирається в гроші. Нам рекомендують 3-місячний курс лікування, який коштує 12 057 $. Для нас це просто нереальна сума, але дуже хочеться вірити, що ми зможемо її зібрати. Я дуже сподіваюся на вашу підтримку! Дуже просимо вас надати посильну фінансову допомогу», - просить мама малюка.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку

5168 7573 5718 9622

Рушай Оксана Ігорівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції