Рецидив раку крові ставить під загрозу життя Оксани

Дата публікації
Перегляди
1666
Рецидив раку крові ставить під загрозу життя Оксани

Вітряченко Оксана

Рідні і друзі дівчини просять допомогти її врятувати.

Майже 100 тисяч доларів потрібно назбирати, що завершити лікування Оксани, яке позбавить її діагнозу - гострий мієлобластний лейкоз.

Вперше дівчині його діагностували влітку 2020 року. Тоді родині вдалося відправити її на лікування до Туреччині і після 5 місяців лікування і проведення 4 курсів хіміотерапії лікарі констатували ремісію і виписали дівчину додому на підтримуюче лікування і обов’язковий контроль.

Саме під час такого обов’язкового обстеження виявилось, що хвороба повернулась дуже швидко і стала ще більш агресивною. «30 березня в нашій Криворізької гематології виявили тотальне ураження, бластів близько 93%. Відкрилася кровотеча, їй підливали кров», - розповідає хлопець Оксани Слава.

На додаток дівчина в лікарні інфікувалась коронавірусом, але, на щастя, перенесла його легко. А щойно вилікувалась одна з київських лікарень прийняла її на лікування. «Зараз готуються робити хіміотерапію і обов’язково після неї потрібна трансплантація кісткового мозку», - додає Слава.

Саме на таку операцію знадобиться найбільше коштів – 90 тисяч доларів. «Прошу всіх, хто має можливість, допомогти будь-якою сумою... Дайте, будь ласка, шанс моїй дівчині на одужання», - просить хлопець.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7422 1395 0268 Вітряченко Оксана

https://www.instagram.com/help.ksenia_93/