Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рідні і друзі благають допомогти в лікуванні Марини від раку

На курс лікування потрібно зібрати 50 тисяч доларів.

Молода українська режисер Марина Гришай у березні виявила гульку в себе в грудях. Це був рак другої стадії, який стрімко розвивався.

Родина вирішила терміново звернутися до ізраїльських медиків, які мають великий досвід успішного лікування цього виду раку. Марину прийняли на лікування. Певну суму коштів сім'я сплатила самостійно, але повну вартість лікування їм не осилити.

Тоді на заклик про допомогу в зборі коштів відгукнулися друзі і знайомі молодої жінки. В Мережі створили благодійний аукціон ««Кава милосердя. Підтримка Марини Гришай», за умовами якого можна запропонувати найвищу ціну і випити кави з зіркою.

«Вже близько 40 відомих українців погодилися поставити на торги годину свого безцінного часу. Кожна із зірок зустрінеться за чашкою кави з тим, хто зробить за це найбільшу ставку. Усі кошти підуть на лікування Марини», - кажуть друзі дівчини.

Але навіть така благородна мета не гарантує збору більше мільйона гривень, які потрібні на піврічне лікування Марини. Тому родина закликає добрих людей долучитися до збору.

Реквізити для допомоги

Приватбанку – 5168 7456 0073 2413 (Гришай Марина Сергіївна)

Залиште свій коментар

Вибір редакції