Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рідні Максима просять допомоги в порятунку його життя

Трансплантація печінки – єдина можливість вижити для нього

Бочинський Максим довгий час  боровся з хворобою - неспецифічний виразковий коліт. Проте стан на зараз значно погіршився і тепер стоїть питання про життя молодого чоловіка.

«Він знаходиться в Інституті хірургії та трансплантології ім. Шалімова на повному обстеженні, де Максиму поставили  ще страшніший  діагноз: первинний склерозуючий холангіт, зараз йому потрібна термінова пересадка печінки, без якої шанси вижити в нього мінімальні», - кажуть рідні Максима.

Донором частини печінки може стати мама юнака, тому операцію можуть провести в столиці, але витрати на медикаменти для обох обійдеться родині у 50 тисяч доларів, попереджають лікарі.

«Розумний, добрий молодий хлопець готовий боротися за життя, проте фінансову перешкоду без добрих людей не подолати. Допомоги чекати немає звідки. Пересадка печінки зупинить стрімкий прогрес хвороби і дасть Максиму шанс на життя! Чим раніше ми допоможемо зібрати необхідну суму, тим менше буде ураження печінки, і тим більше шансів буде у Максима на успішну операцію», - кажуть рідні Масима.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149 4978 4405 6624

Бочинський Максим Сергійович

Залиште свій коментар

Вибір редакції