Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родина 4-річного Владика Кириченка просить допомогти врятувати життя синові

Хлопчику потрібна закордонна діагностика.

Владику Кириченку з Полтавщини всього чотири року, але він вже вміє зовсім не по-дитячому любити і цінувати життя. Мрії у хлопчика теж не про нові іграшки і забави - мріє перемогти страшний недуг і бути здоровим.

2017 року у Владика почалися проблеми зі здоров’ям. Малюк пройшов численні обстеження і аналізи, в результаті яких лікарі діагностували доброякісну пухлину нирки. Думки лікарів розійшлися, одні радили робити хіміотерапію, інші просто спостерігати за новоутворенням.

У липні 2017 року Владику видалили нирку. Проте на цьому страждання його не закінчилися. Через рік у малюка почала сильно боліти спина, обстеження виявило новоутворення в лопатці. Лікарі направили дитину в Національний Інститут Раку, де був озвучений страшний діагноз – саркома Юінга. Влад пройшов три блоки хіміотерапії, проте бажаного результату це не дало.

«Додаткові аналізи показала, що пухлина в нирці і лопатці ідентичні. Попередні дослідження показали, що у хлопчика світлоклітинна саркома. Тобто перший етап лікування був неправильним. Випадок Владислава доволі рідкісний, тож родина малюка вирішує їхати до Ізраїлю, де йому мають провести діагностику, лише її вартість буде сягати 5 тисяч доларів.  Родина, яка вже вичерпала всі матеріальні ресурси, просить небайдужих людей допомогти коштами, щоб Владик міг поїхати на обстеження та пройти лікування, яке назначать ізраїльські лікарі», – просять друзі родини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7573 9087 7316 Кириченко Віта

Додаткова інформація в групі допомоги Владиславу https://www.facebook.com/groups/279338006341040/

Залиште свій коментар

Вибір редакції