Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родина Артемки просить фінансової допомоги для лікування хлопчика

Гідроцефалія значно вплинула на мозок дитини

Артемку нещодавно виповнилося чотири рочки, але через діагноз вроджена гідроцефалія (у голівці постійно набирається рідина, тисне на мозок і заважає нормально розвиватися), він не може самостійно пізнавати цей світ.

«Хлопчик народився на восьмому місяці вагітності. Далі два тижні він знаходився в реанімації. У малого медики підтвердили діагноз - гідроцефалія. В інституті Ромоданова Артемку зробили операцію - шунтування. Але після досліджень було виявлено, що мозок атрофований із-за великого скупчення ліквору (спинномозкової рідини). Хлопчика лікували різними препаратами, але не допомагало», - розповідають рідні хлопчика.

Лікарі порадили батькам звернутися в реабілітаційний центр. І після курсу лікування Артемкові стало краще: почав підійматися, самостійно перевертатися, навіть ходити з мамою, тримаючись за одну ручку.

«Лікар-нейрохірург порекомендував препарат, який сприяє наростанню нових клітин мозку. Після першого курсу цього препарату хлопчик почав пальчиком показувати на предмети. Після другого - Артем став уважнішим, почав говорити нові слова, називати імена дідуся, бабусі, тата; а ще малий полюбляє роздивлятися книги з яскравими кольоровими малюнками. Препарат допомагає закупити благодійний фонд, але нам потрбні ще кошти на реабілітацію», - кажуть рідні дитини і просять про фінансову допомогу.  

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

МФО 305299

Рахунок одержувача - 29244825509100

ЕДРПОУ одержувача - 14360570

Номер картки - 5168 7427 1358 6422

Ценацевич Анастасія Сергіївна.

https://www.facebook.com/groups/2113367698940721/

Залиште свій коментар

Вибір редакції