Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родина Богданчика благає про допомогу в порятунку дитини

Онкологічне захворювання вразило організм малюка.

Богданчик у лютому 2016 року захворів, як тоді припускали лікарі, на пневмонію. Дитині кололи найсильніші антибіотики, але хвороба не відступала. За місяць стан дитини значно погіршився і його перевели до Запорізького дитячого онкологічного відділення, де був встановлений діагноз нейробластома правої легені. (величезна пухлина 11 х 10 х 9 см).

«Лікування було довгим і виснажливим для нашої дитини. Перенісши 6 блоків хіміотерапії і складну операцію, в січні 2017 року ми, начебто вилікувавшись, повернулися до Маріуполя. Нашому батьківському щастю не було меж. Але на плановій перевірці в жовтні 2017 р в Національному інституті раку в Києві (туди ми їздили регулярно, ще лікуючись в Запоріжжі) був виявлений рецидив. Хвороба повернулася в більш важкій формі», - розповідає мама хлопчика.

Був поставлений новий діагноз - саркома Юінга. Нова пухлина вразила друге і третє ребро. Хлопчик знову пройшов лікування хіміотерапією і операцію з видалення пухлини і двох ребер. Та хвороба не відступила, з’явились нові метастази.

«Зараз єдиний шанс нашого сина на одужання - це лікування в спеціалізованій іспанській клініці, яка розглянувши наші документи і аналізи, дала згоду і запрошення на лікування Богданчика», - додає мама малюка.

Проте вартість лікування складає 110 тисяч євро. Це дуже велика сума для звичайної української родини, до того ж, яка вже більше двох років бореться за життя дитини.

«Ми звертаємося до всіх небайдужих допомогти зібрати необхідну суму і дати нашій дитині шанс одужати. Зараз дитина перебуває в Маріуполі і не отримує ніякого лікування, крім підтримувальних препаратів, але і вони не дають гарантії, що хвороба не прогресуватиме. У нас дуже мало часу». – каже мама Богданчика і благає про допомогу.

Реквізити для допомоги:

Карти Приватбанку для допомоги (власник - тато Кропов Юрій):

ГРИВНЯ 5168 7427 0114 0398

ДОЛАРИ 5168 7427 1359 5589

ЄВРО 5168 7427 1556 8089

https://www.facebook.com/groups/153274628771501/

Залиште свій коментар

Вибір редакції