Родина Дорошків просить допомоги у лікуванні сина Владислава

Дата публікації
Перегляди
3470
Родина Дорошків просить допомоги у лікуванні сина Владислава

Дитині потрібна тривала і дорога реабілітація після операції.

Владислав - найменшенький в родині Дорошків із чотирьох діток, і малюк потребує постійної реабілітації через вроджену ваду головного мозку, а окрім того, зараз м'язи хлопчика настільки спазмувались, що не лише не дають дитині можливість рухатись, але і завдають сильного болю.

У липні хлопчику виповниться вже 6 років, але він досі не зробив свого самостійного кроку, проте батьки не полишають мрій побачити не лише, як син крокує, але й за грою у футбол із друзями. Лікарі переконані, що мрія сім'ї Дорошків - здійсненна за умови правильного і регулярного лікування, адже вони бачать результати, які дає кожна із реабілітації. "Вже встає сам на ноги, бере іграшки", - розповідає мама хлопчика.

Останнім часом спеціалісти почали помічати, що м'язи Влада не встигають зростати разом із дитиною і почалися сильні так би мовити стягування, що не лише обмежує рухи суглобів, але завдає дитині біль. Такі м'язові контрактури у хлопчика у тулубі, руках і ніжках. Зараз лікарі рекомендують зробити Владику операцію, під час неї відбувається розсічення паталогічно змінених ділянок м'язів чи рубців спеціально сконструйованим скальпелем, тож не потрібно проводити розрізу шкіри і здорових м'язів. 

Після такого втручання немає операційного шва, залишаються лише проколи від введення скальпеля, а це означає, що м'язи і суглоби будуть "звільнені", больовий синдром зменшиться і головне, що це не завдасть дитині додаткового дискомфорту. Та таке лікування буде коштувати родині десятки тисяч гривень. До всього ж після такої операції дуже важлива посилена реабілітація, щоб м'язи, сухожилля і суглоби вчити рухатись вже правильно. А це ще додаткові витрати.

Багатодітній родині, де є дитина з особливими потребами, самостійно зібрати кошти дуже складно, тож вони просять про допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

ОКПО: 14360570

МФО: 305299

р/р: 29244825509100

Благодійно допомого на № картки 5168 7573 6228 8849

ДОРОШКО ОЛЕСЯ ОЛЕКСІЇВНА