Родина крихітного Іллюші просить допомоги

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хлопчик пережив уже кілька операцій, але потрібні ще наступні

Ілля Мусієвич народився 6 серпня 2017 року з діагнозом - спинномозкова грижа, парез нижніх кінцівок і природжена гідроцефалія.

Малюк за менше ніж рік пережив кілька операцій із видалення грижі і встановлення шунтувальної системи в головний мозок правого шлуночка. Проте за тиждень шунт довелося видалити через інфекцію.

«Вже після виведення інфекції повинні були ставити шунтувальну систему вже в лівий шлуночок, але на МРТ виявили кісту, яка віддаляється за допомогою ендоскопа, у Вінниці такого апарату немає, тому малюка направили в Київ в Інститут нейрохірургії ім. Ромоданова. Іллюша туди потрапив в дуже важкому стані, сам він не міг дихати і не міг рухати ручками, потім зробили бронхоскопію, після якої поставили діагноз, - ларингомаляція. 29 січня Іллюшці поставили трахеостому. Тепер його чекає наступна операція по видаленню кісти», - розповідає мама хлопчика.

Наразі стан Іллюши погіршився: почалась температура і рвота. Лікарі намагаються стабілізувати стан дитини. Як не прикро, але така ситуація дає батькам трошки часу на збір коштів для подальшої операції. За всі ці місяці їм доводилося самостійно долати фінансові труднощі, тож коштів у них немає. Вони вимушені просити допомоги сторонніх людей.

НОМЕР КАРТИ ПРИВАТБАНК

5168757321153308

Мусієвич Світлана

Залиште свій коментар

Вибір редакції