Родина маленького Демцуна Іллі сподіваються на допомогу небайдужих

Родині не вистачає коштів, що вилікувати малюка

Гідроцефалія головного мозку вразить новонародженого Іллю. І з серпня 2014 року малюк вже переніс п'ять складних операцій.

"Його шунтували, але краще від цього не стало, фізично дитинка росте та розвивається, біда в тому, що він прикутий до ліжечка, він не може ні сидіти, ні ходити, він не намагається розмовляти, все, що йому залишилось, деколи сміятись та плакати від болю", - розповідає мама хлопчика.

Жінка запевняє, що лікування, яке отримував Іллюша від місцевих лікарів, не дає бажаних результатів, тож їй довелося звернутися по допомогу до білоруських фахівців.

"Білоруська клініка неврології і нейрохірургії дарує таким діткам шанс на продовження лікування та операції на більш високому рівні ніж у нас", - каже мама Іллі.

Лікування в Білорусії дуже вартісне, і для матері-одиначки, яка виховує трьох дітей, зібрати навіть мінімальну суму нереально. Тому вона вимушена звертатися по допомогу до небайдужих.

"Їхати потрібно вже, кожен втрачений день може призвести до невиправних наслідків. Тому наша родина і вимушена просити допомоги у всіх", - каже жінка.

Реквізити для допомоги:

Номер картки ПриватБанку 5168 7572 5914 5144

Демцун Альона Вікторівна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: