Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родина Міленки просить допомогти зібрати кошти на лікування дівчинки

12 тисяч доларів потрібні на наступний курс лікування дитини.

Наступного місяця Мілена Саверіна буде святкувати свій третій рік народження, але, на жаль, її дитинство відрізняється від однолітків через діагноз ДЦП подвійний геміпарез, спастичний тетрапарез з зміненими вираженими порушеннями функцій.

«На первістка наша сім'я чекала довгих 10 років. Народилась донечка в 39.5 тижнів. Через лікарську безвідповідальність у мене - мами (Ірини Саверіної) зупинилось серце після введення епідуральної анастезії, внаслідок чого Міленка отримала важку родову травму, гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС», - розповідає мама Міленки.

Зараз родина робить все можливе, щоб дати дитині потрібну реабілітації і подарувати їй шанс на самостійне майбутнє.

«Завдяки щирим і небайдужим людям, за 2019 рік нам вдалося пройти два курси по три місяці лікування та реабілітації в Китаї. У нашої дівчинки дуже хороші результати та позитивна динаміка.  Донечка почала перевертатися , знизився тонус м'язів , хороша розтяжка, значно кращий контроль голови, реагує на звернену мову, починає розуміти своє тіло, реагує на іграшки та може взяти самостійно у ручки, стала спокійна, щодня видає нові звуки та склади, багато посміхається», - розповідає мама дитини.

Батьки розуміють, що саме така реабілітація дає дитині найкращі результати, тому мріють її продовжити, але потрібні кошти, яких у них немає.

«Ми не можемо зупинятись на досягнутому, оскільки донечка ще маленька і є всі шанси щоб добитися максимуму у розвитку та фізичному стані.  Рахунок на 3 місяці лікування - 12 784 $.  Наша сім'я звертається до Вас за допомогою. Ми щиро віримо в людську доброту та щирі серця, які зможуть подарувати нашій Міленці щасливе дитинство та повноцінне життя», - каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку

5168 7573 7706 7758

Саверін Михайло

https://www.facebook.com/saverina.ira

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції