Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родина Наїма просить фінансової допомоги для реабілітації сина

Мама-одиначка мріє побачити сина звичайним малюком.

Вперше родина Наїма помітила, що малюк не такий як однолітки, коли йому було більше року, а ще за рік стан дитини і зовсім почав викликати у батьків занепокоєння -  постійні істерики, хлопчик перестав говорити, міг не спати цілодобово, очі стали косити, почав всього боятися і замкнувся в собі, розповідають батьки.

«Після звернення в дитячу обласну поліклініку був поставлений діагноз: ранній дитячий аутизм (РАС), непереносимість глютену, циліакія, вторинна лактозная недостатність. Наїму зараз 6 років, він не говорить, і живе в своєму світі, боїться всього нового. Немає інстинкту самозбереження, біжить під машину і не розуміє, що це небезпечно для життя», - говорить мама хлопчика.

Щоб покращити стан дитини, йому потрібні постійні заняття з психологами, дефектологами, реабілітологами. За призначенням генетиків, Наїм п'є вітаміни і різноманітні біодобавки, дотримується суворої дієти.

«Лікарі кажуть, якщо з Наїмом посилено займатися, розвивати і соціалізувати в суспільстві, то в майбутньому його буде важко відрізнити від іншої дитини. Я дуже прошу у вас допомоги на реабілітацію мого синочка. На лікування потрібно 40 тис. гривень. Для мене ця сума непідйомна. Я вас дуже сильно прошу допомогти моєму синові і дати надію на майбутнє», - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4991 1726 1923

Бабарік Олександра

Залиште свій коментар

Вибір редакції