Родина Пустовіт просить допомоги в лікуванні голови родини і онука

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хвороба крові, яка передалася обом у спадок, загрожує їхньому життю.

Невиліковна хвороба - Гемофілія А, важка форма (не відбувається згортання крові) діагностована з дитинства у голови родини Пустовіт Степана, а  потім передалася і маленькому онуку чоловіка Франчуку Богданчику.

«На днях онука виписали вже з лікарні, поставили йому порт. Дитина кожен місяць перебувала в лікарні, бо на тілі постійно великі гематоми. Ми проживаємо в сільській місцевості, від Вінниці за 100 км, і нам потрібен постійно мати вдома фактор згортання крові, бо у випадку кровотечі у когось з них препарат потрібно вводити протягом півгодини», - розповідає бабуся малюка.

А ось дідусю Богданчика потрібно колоти препарати вже для профілактики хоча б двічі на тиждень. До того ж хвороба за роки завдала здоров’ю Степана значної шкоди і він має чимало супутніх захворювань, які також потребують постійного лікування.

Пустовіт Степан

"16 років тому у нього була 2 група інвалідності, він міг ще працювати. Але за останні 10 років, стан його здоров'я сильно погіршився. Він ходить за допомогою милиць, або з паличкою. У нього болить печінка. На місяць нам інколи потрібно десятки тисяч гривень", - розповідає дружина Степана і бабуся Богданчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7554 1648 5981

Пустовіт Валентина Степанівна (мама Богдана )

АБО

4731 2171 1214 0502

Чорна Людмила Григорівна (бабуся Богдана)

Залиште свій коментар

Вибір редакції