Родина Самсонових просить допомоги в лікування доньки Олі і сина Андрійка

Дітям потрібна реабілітація.

Звертається до небайдужих мати двох дітей, Самсонової Олі (7 років) і Самсонова Андрія (2 роки) з проханням допомогти вилікувати дітей.

"Моя дочка Оля народилася дуже важко і з ускладненнями. В результаті через велику вагу дитини, їй зламали ключицю і травмували нерв, діагностували ураження нервової центральної нервової системи. На сьогоднішній день ми докладаємо всіх зусиль, щоб відновити рухові функції руки, для цього необхідно проходити реабілітацію в спеціалізованій клініці кожні три місяці. Але біда не приходить одна. Друга дитина, Андрюша, народився з гіпоглікемією і гіпоксією, проводилася інтенсивна терапія протягом 11 днів. Також в десять днів від народження Андрійко захворів, розвинулася внутрішня гідроцефалія, підвищився м'язовий тонус. У рік був поставлений діагноз ДЦП, спастична диплегія", - розповідає мама дітей.

На лікування братика й сестрички у родини вже пішли всі збереження. Тож вони вимушені звертатися до небайдужих.

"На даний момент Андрійко пройшов два курси реабілітації, лікарі кажуть, що дитина перспективна і результати видно! Але потрібно не втрачати часу і щоб підняти його на ноги, потрібні ще курси реабілітації, прописане медикаментозне лікування і масажі. Але все це вимагає значних коштів, яких у нас не вистачає, оскільки реабілітації потребують обидві дитини. Ми дуже сподіваємося на Вашу допомогу", - каже жінка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7555 2756 3981

Самсонова Євгенія Григорівна.

Залиште свій коментар