Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родина Скориків вже втратила сина і благає врятувати донечку від тієї самої хвороби

Родина Скориків вже втратила сина і благає врятувати донечку від тієї самої хвороби

Дитині необхідне лікування і трансплантація печінки.

Юля народилася другою дитиною родині, де вже був 10-річний син Саша.

За два роки у Саші почалося захворювання, яке швидко прогресувала, ще за два роки ця ж хвороба проявилась у молодшої, тоді вже 4-річної Юлі.

«Було боляче дивитися, як діти згасають просто на очах. Спочатку лікувалися і в рідному Чернігові, пізніше нас направили до Києва. Лікування не давало результатів. Через 6 років хвороби, у віці 18 років, пішов з життя наш Саша ... Дуже страшно ховати свою дитину. З цього моменту сенсом нашого життя стала боротьба за Юлечку», - розповідає мама дитини.

Хвороба Юлі – внутрішньопечінковий сімейний холестаз, що прогресує, синдром Клейтон-Юберга – також почала стрімке загострення. У січні цього року лікарі діагностували, що дитині необхідна трансплантація печінки.

«Зараз необхідно провести дообстеження і генетичний аналіз. Ми прийняли рішення звернутися в Центр метаболічних захворювань печінки, який знаходиться при Університетській клініці Сент Люк, в Брюсселі (Бельгія). Саме ця клініка стала першою в вивченні нашого захворювання. Клініка готова прийняти Юлечку на обстеження і лікування, готові прийняти на трансплантацію печінки. Останні пів року стан здоров'я Юлі сильно погіршується. Зараз її життя складається з крапельниць та уколів. Складна і дорога операція, для сім'ї просто непідйомною для нас. Змушені просити про допомогу серед друзів і рідних, серед простих і незнайомих людей», - каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 4731219123204285 Скорик Ірина Олександрівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції