Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родина Зубарєва Максима сподівається на допомогу

Хлопчику потрібна фінансова допомога.

Максимко народився з вродженою патологією нирок - гідронефрозом. Проте у 5-місячному віці малюка прооперували, і згодом життя хлопчика зовсім не відрізнялося від однолітків, до одного з днів, коли під час обстеження у Максимка не виявили ацетон у сечі.

«Лікарі вирішили поставити крапельницю, під час якої син отримав сильний больовий шок, спазм судин і, в кінцевому підсумку, непритомність і зупинка дихання... Найсильніша гіпоксія і набряк мозку, 4 дні коми, 5 тижнів на апараті ШВЛ в реанімації, атрофія зорових, тетрапарез, ЗПРР, постійні бронхоспазми і абструкціі, через рік була виявлена судомна готовність мозку і поставлений діагноз: симптоматична епілепсія (міоклонічні кивки, фокальні напади)», - розповідає мама хлопчика.

Родина Максимка, не опускаючи рук, веде боротьбу за здоров’я хлопчика. І в них це вдається. Але останнім часом їм стало складніше фінансово збирати кошти на потрібне лікування і реабілітацію.

«Поки протисудомні препарати і препарати для підтримки печінки видавали безкоштовно, було трохи легше, але зараз на безкоштовну видачу залишився тільки кілька недорогих медикаментів.  Мій син дуже перспективний, він з усіх сил бореться за життя, але постійні хвороби, реабілітації та ліки довели нас до того, що ми змушені просити допомоги у зовсім сторонніх людей, адже свої заощадження ми давно витратили. Але нам не можна зупинятися. Нам дуже потрібна матеріальна допомога для покупки препаратів і витратних матеріалів для стом», - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149499643025859 Зубарєва О.І.

https://vk.com/club95001402

Залиште свій коментар

Вибір редакції