Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рятівна трансплантація стала для Каті новим випробуванням

Дівчині необхідна фінансова підтримка на лікування.

Вже більше року 18-річна Катя Колесник під постійним наглядом лікарів, її життя під загрозу поставив діагноз - гострий лімфобластний лейкоз L1 FAB common-B імунофенотип. Висока група ризику. 

Дівчину спершу почали лікувати у Харкові, але хіміотерапія дуже підірвала її здоров’я – два місяці в реанімації, а далі довелося знову вчитись ходити. Успіху лікування не принесло, тож дівчинку родина терміново перевезла до Мінську.

«З трьох мінімально необхідних блоку поліхіміотерапії Катя змогла перенести тільки півтора. Лікарями було прийнято рішення про припинення вищевказаного лікування через ускладнень: порушення виведення високодозової метотрексату, з результатом в гостре ураження нирок, після другого блоку - гнійний апендицит, абцеси в печінці, і рекомендовано проведення алогенної трансплантації гомопоетичних клітин (неспоріднена трансплантація кісткового мозку)», - розповідає мама дівчинки.

Кошти на проведення трансплантації були виділені державою і операцію провели, та за два місяці у дівчини почалася реакція на трансплантат проти господаря, яка повільно вбиває її організм. Тож щоб зупинити такий вплив, дівчині знадобилось нове і вкрай дороге лікування.

Родина вже завинила клініці більше 45 тисяч доларів, і борг лише зростає.

«Ми намагалися проводити збори коштів в соціальних мережах, але, на превеликий жаль, збори для дорослих дітей йдуть не так активно, кошти надходять повільно і в невеликих кількостях, а часу у нас немає, нам потрібно залишитися на лікуванні тут, в Мінську, щоб вийти з гострого стану і вилікувати ускладнення, позбавити Катю від тих мук, які вона зараз відчуває! Лейкоз відібрав у Каті юність, але ми не можемо допустити, щоб він відібрав у неї і майбутнє», - благають рідні дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБакн 4149499129166615 Колесник Марина

Залиште свій коментар

Вибір редакції