Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саркома сечового міхура уразила 6-річного Льоню

На закордонну діагностику потрібно від 10 тисяч доларів.

Вже два роки за життя 6-річного Осипова Леоніда борються його батьки, хоча перше півріччя навіть не знали з чим мають справу.

«3 листопада 2017 року дитина помочилася кров'ю, нас госпіталізували, поставили діагноз гемморогічний цистит. На новий рік 2018 мій син перестав сам мочиться, довелося ставити сечовий катетер (на 6 місяців). Це був початок саркоми. Згодом довелося зробити три пункції на гістологію і тільки з третього разу нам вдається поставити діагноз - Ембріональна рабдоміосаркома сечового міхура», - розповідає мама хлопчика.

Льоня пройшов 14 блоків хімії, променеву терапію, резекцію сечового міхура з видаленням вогнищ. «Про видалення сечового мова не йшла, та й не захотіли наші онко-урологи робити таку складну операцію дитині. Нас відправляють на підтримуючу хімію і ми забуваємо про нашу проблему. Але за результатами КТ і МРТ від 2.10.19 пухлина збільшилась на 50%», - розповідає мама хлопчика.

Зараз життя дитини повністю залежить від подальшого лікування, мама Льоні мріє повести його до ізраїльських фахівців, які мають успішний досвід, але лише обстеження буде коштувати десяток тисяч доларів. «Лікарі зараз радять видаляти сечовий і робити пластику, але в Ізраїлі можуть зберегти орган», - каже мама хлопчика і просит про фінансову підтримку.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк 5168 7573 7746 6091 Осипова Ганна

Залиште свій коментар

Вибір редакції