Саркома уразила кістку Домініки, дитині потрібна негайна допомога

Дата публікації
Перегляди
3795
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Саркома уразила кістку Домініки, дитині потрібна негайна допомога

Вже більша частина лікування позаду, але боротьба ще триває.

Мама Домініки Семенюк просить допомогти врятувати життя донечці, яка бореться із онкологією.

«У моєї доньки Домініки у 2019 році виявили пухлину - остеогенна саркома n/3 лівої стегнової кістки з метастазами в легені, в лівій плечовій кістці та n/3 берцової кістки. Вона пройшла важкі випробування - 16 блоків хіміотерапії, операцію на нозі ( частину кістки ноги разом з колінним суглобом замінили металевим спейсером тимчасово), була операція на плечі», - розповідає мама дівчинки.

Та таке лікування виявилось недостатнім, щоб позбутись діагнозу, його потрібно було продовжувати, щоб не дати хворобі повернутись на повну силу. І ось після нового етапу дитину у березні 2012 року нарешті виписують із лікарні. Але не встигла дівчинка призвичаїтись до життя поза стінами лікарні, як хвороба проявила себе знову. 

"В червні 2021 року на контрольному обстеженні в НІР в Домініки виявили знову саркому в нозі та метастазу в правій легені. Зовсім недовго пробувши в ремісії для нас це стало шоком, Домініку чекає складна операція на нозі та в легені. Після операції знову хіміотерапія", - каже жінка. 

Мама виховує Домініку сама, щоразу намагається дістати кошти на продовження лікування, цього разу для жінки це непосильне завдання, тому вона просить про фінансову допомогу, щоб врятувати донечку. 

«Змушена знову благати про допомогу всіх небайдужих. Я як одинока мати ніяк не зможу справитися з цією бідою , рідних у нас дуже мало», - просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4993 8014 7544

СЕМЕНЮК ОКСАНА ДМИТРІВНА

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3795
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація