Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сашко опинився в реанімації через невдалий стрибок

Юнаку потрібен курс реабілітації в Греції

Пішов до школи, а потрапив до реанімації. Одинадцятикласник з села Перша Гнилиця, що на Харківщині, невдало впав і втратив чутливість тіла. Лише через місяць лікування підліток почав потроху відчувати руки. Медики кажуть, що у хлопця є шанс самому прийти на шкільний випускний. Але для цього потрібно пройти дороговартісну реабілітацію, на яку у батьків немає коштів.

Сашко Божко в реанімації. Місяць тому на шкільному подвір’ї, бавлячись із друзями, він вирішив перекинутися на купу листя, зібране між дерев.

«Руки пішли під мене, і вийшло, що я вагою натиснув на шию, побачив спалах в очах», - розповідає Сашко.

У Сашка зламані два шийних хребці, забиття та крововилив спинного мозку, розповідає нейрохірург. І це хлопцю ще пощастило.

ВідеоСашко з Харківщини опинився в реанімації через невдалий стрибок та потребує реабілітації

Пішов до школи, а потрапив до реанімації. 11-класник на Харківщині невдало впав, зламав шийні хребці і втратив чутливість тіла. Лише через місяць лікування підліток почав потроху відчувати руки. Медики кажуть, що у хлопця є шанс самому прийти на шкільний випускний. Але для цього потрібно пройти дороговартісну реабілітацію за кордоном.

Сашко з Харківщини опинився в реанімації через невдалий стрибок та потребує реабілітації

«При такому високому рівні травми пацієнти зазвичай гинуть за декілька діб, від того, що перестає працювати дихальний центр», - кажуть лікарі.

Організм хлопця добре відреагував на лікування. Він уже потроху починає відчувати своє тіло. Сашко зможе ходити, але для цього необхідна відновлювальна терапія, кажуть лікарі. Тільки комплексна, якої в нашій країні - немає. Такий курс реабілітації в Греції коштує близько 11 тисяч доларів.

Увесь час поруч із Сашком його мама. Постійно налаштовує хлопця на позитив, а заплакати дозволяє собі, лише коли син не бачить. На лікування Сашка родина вже витратила всі заощадження, та гроші, які наскладали родичі й односельці – лише майже дві сотні тисяч гривень.

Квитки на літак до Греції готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом «1+1». Але грошей на курс реабілітації - немає. Тому родина Сашка благає всіх небайдужих допомогти, щоб хлопець одужав і зміг самостійно прийти на випускний. А потім і здобути професію.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 4149 4978 4970 1224

Божко Олександр Володимирович

(Під час великої кількості одночасних переказів, можливий збій банківської системи, спробуйте здійснити переказ пізніше)

Залиште свій коментар

Вибір редакції