Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сашку потрібна допомога, щоб отримати повноцінне майбутнє

Хлопчик має вади, які професійні реабіліатологи можуть усунути

Про появу первістка родина Лапіних мріяла 15 років, лікарі надії майже не давали, тому появу Сашка вважали дивом. Але малюк народився передчасно і з гіпоксично-ішемічним ураженням ЦНС. Малюк не зміг сам дихати і потрапив в реанімацію, де знаходився майже 2 тижні на ШВЛ.

«Через 3 тижні стан дитини стабілізувався і мова вже майже йшла про виписку. Однак, з'ясувалося, що у Сашулі прогресує ретинопатія недоношених і є ризик відшарування сітківки. У віці майже 2 місяців Саша переніс операцію на очках, після якої при виході з наркозу у нього почалися судоми, він знову не зміг самостійно дихати і пробув ще цілий місяць в реанімації. І тільки через більш ніж 3 місяці, ми нарешті потрапили додому», - розповідає мама дитини.

Йшов час, дитина не розвивалась і ось зараз у віці рік і місяць Саша так і не тримає голівку, не сидить, не стежить за предметами, не цікавиться іграшками, не говорить.

«Щоб поставити Сашульку на ноги, відновити його здоров'я необхідно постійно займатися його лікуванням і реабілітацією, що і робила наша сім'я впродовж всього першого року його життя. Саша став більш емоційним, лепече, посміхається, сміється, краще розкриваються ручки, трохи знизився тонус м'язів, він став краще утримувати головку в положенні на животику, з'явилася невелика опора на ручки. Це дуже невеликі досягнення для його віку і треба працювати не покладаючи рук. Сил і енергії у нас вистачить, але все це дуже дорого коштує і нам не впоратися. Добрі люди, відгукніться на наше прохання і допоможіть, будь ласка, Сашеньку стати повноцінним здоровим дитиною! Нехай здійсниться ще одне диво», - просить мама Сашка.

Реквізити для допомоги:

5168757353628540 Лапіна Наталія

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції