Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Щастя материнства обернулось для Олесі комою – їй потрібна допомога

4000 тисяч євро потрібно сплатити родині жінки за її реабілітацію.

Олеся Полянська під час пологів через анафілактичний шок після анестезії перенесла зупинку серця і впала в кому. І тепер її рідні намагаються повернути жінку до життя, щоб її син не залишився без мами.

«Лікарі в Україні, Росії, Білорусі та Ізраїлю відмовилися від неї. Нам дав надію лікар з Польщі. Він виписав лікування максимум на 2 місяці, а потім, судячи з динаміки, везти до Польщі в клініку на реабілітацію. Дає хороші шанси, ми періодично раз на 2 тижні відправляємо фото звіти про стан Олесі. На реабілітацію знадобиться мінімально 4000 євро на місяць, без додаткових занять з лікарем», - каже мама Олесі. 

Родині вдалося самостійно зібрати мізерну частину потрібних коштів завдяки соціальним мережам і інформації у ЗМІ. Мама Олесі працює в школі в с. Нові Яриловичі викладачем молодших класів, батько безробітний, займається господарством.

«Можливо, ви також зможете допомогти збором коштів для транспортування Олесі реанімобілем в Польщу, Ілава. Розцінки в середньому 2500 євро в один бік. З додаткових витрат в клініці тільки оплата витратних матеріалів, які сім'я буде оплачувати самостійно, за виставленими рахунками», - розповідають рідні жінки і просять про фінансову підтримку.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанка 5168 7456 0124 7304 

Ткаченко Тетяна (Для Олесі Полянської)

Залиште свій коментар

Вибір редакції