Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Щоб полегшити стан Кирилка, вкрай потрібна ваша допомога

Малюка сковує сильна спастика, яка завдає дитині болю.

Стан Кірюши викликає занепокоєння у медиків, адже у свої 6 років він самостійно не сидить, не ходить, не говорить. У дитини дуже високий спастичний тонус, який перешкоджає його розвитку і завдає дитині сильного болю в м’язах.

«Наш діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія 5 рівень за GMFCS, 4 рівень за MACS, когнітивна вада, системний мовний недорозвиток, у дитини до того ж дисплазія кульшового суглоба, двобічний паралетичний вивих головок стегнової кістки, приводні контрактури стеген, вальгусна деформація стоп», - описує мама стан сина.

Це все наслідок передчасного народження, у дитини не були ще розвинені до кінця легені, тому він отримав сильне кисневе голодування, стався двобічний крововилив у мозку. Після 14 днів у комі малюка виходили лікарі, та його стан здоров’я повернути до норми не вдалося.

Зараз за це бореться мама хлопчика з цілою купою спеціалістів, які намагаються полегшити стан дитини і хоча б зняти спастику.

«Лікування проводилося медикаментозно, було проведено багато реабілітаційних процедур. Ортопеди рекомендують робити операцію, але ми змушені відкладати, тому що сильна спастика у дитини, і, щоб її хоч трохи зняти, ми потребуємо постійних реабілітацій, на що нам катастрофічно не вистачає коштів, а час йде», - каже мама хлопчика і закликає добрих людей допомогти полегшити стан її дитини.

Реквізити для допомоги:

 Картка ПриватБанку 5168-7427-2258-6793 Цапок Юлія

Залиште свій коментар

Вибір редакції