Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Щоб зупинити рецидив раку, Денису потрібна негайна допомога

Щоб зупинити рецидив раку, Денису потрібна негайна допомога

Родина юнака збирає кошти на лікування.

Президентському стипендіату і переможцю трьох міжнародних олімпіад з математики відмовили у трансплантації. Денису Смірнову прогнозували блискуче наукове майбутнє - у нього стос дипломів, три золоті медалі і успішний вступ до харківського вишу. Але два роки тому всі плани зруйнувала хвороба - лімфома Ходжкіна.

Після кількох хіміотерапій наприкінці 2019 Денису призначили аутотрансплантацію. На той час дорослим пацієнтам її робили лише в двох українських клініках. Щоб потрапити в Київський центр трансплантації, довелося змінити прописку - Денис став киянином, йому провели підготовку, зробили забір стовбурових клітин і у березні цього року мали провести трансплантацію. Але у березні депутати Київської міськради прийняли рішення - допускати до трансплантації у центрі лише тих, хто має прописку не менше року.

16 українських пацієнтів опинилися у пастці цього рішення - клітини лежали заморожені у центрі, але пересадити їх пацієнтам не дозволяли. Чотири місяці мама хлопця оббивала пороги різних інстанцій у пошуках порятунку, друзі і родичі готові були розпочати збирання коштів, щоб оплатити трансплантацію. Але центр не міг підрахувати тарифи і назвати ціну.

Кілька днів тому у хлопця почався рецидив. Йому доведеться знову пройти важке лікування, яке дасть змогу готуватися до донорської трансплантації, яку наразі можна провести лише за кордоном. Денису Смірнову термінова потрібна фінансова допомога для вартісного лікування.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанка 4149499347899989 Смірнов Денис Олегович 

Залиште свій коментар

Вибір редакції