Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Щонайменше 60 тисяч гривень потрібні на лікування Катеринки

У дитини рідкісна недуга

Хвороба Катюші Орєхової проявилась, коли дитині було 4 роки, у дівчинки почалися часті судоми. З перебігом хвороби змінювалася їхня форма і частота.

«Перед початком захворювання було кілька застудних захворювань із застосуванням антибіотиків. МРТ перших два роки взагалі було чистим. Потім почала змінюватися картина МРТ. Весь цей час проводилося лікування епілепсії. Було проведено безліч обстежень, аналізів. Але причину, яка провокувала безліч нападів, встановити не вдалося. У червні 2017 роки після чергової МРТ нам ставлять діагноз хронічний енцефаліт Расмуссена (рідкісне запальне захворювання головного мозку), який прогресує», - розповідає мама дитини.

Дитину почали лікувати препаратами для аутоімунних захворювань і це допомогло, але ефект був на кілька місяців.

«У листопаді 2017 роки знову потрапили в лікарню. Знову препарату два курси. 2 місяці в лікарні, потім вдома до 10 червня 2018. Тільки цього разу Каті зовсім погано. Призначили два курси лікування, але ліків у лікарні безкоштовно не видають, потрібно купувати. Якщо ми в лікарню на початку червня приїхали і ще виходили на вулицю на прогулянки своїми ніжками, то зараз ми стали лежачими і із зондом для годування і давання ліків», - розповідає мама дитини.

Мама дівчинки розуміє, що самостійно в короткі  терміни зібрати необхідну суму не зможе, тому просить фінансової допомоги добрих людей.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

карта номер: 5168742211405885

Орєхова Ірина

Залиште свій коментар

Вибір редакції