Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Щойно Люда поховала сина, якого забрав рак, як сама дізналась про своє онкологічне захворювання

Тепер жінка боротися за своє здоров’я.

В сім’ю Людмили вдруге постукала біда. Понад рік тому до редакції звернулась родина Людмили, яка благала допомогти врятувати сина Тимурчика. Небайдужі українці допомагали зі збором коштів на лікування хлопчика від раку крові, але хвороба виявилась сильнішою, і наприкінці квітня 2019 року малюка не стало. «На лікування сина пішли дуже великі кошти, але ми з вашою допомогою трималися до самого кінця», - кажуть рідні хлопчика.

Щойно родина оговтались від трагедії, як у мами сімейства Людмили також виявили онкологію - аденокарциома (рак) шийки матки.

«09.07.2019 року мою дружину було направлено в м.Харків для проведення операції та видалення пухлини. Кошти на операцію ми зібрали самотужки за допомогою родичів та друзів . Зі слів лікарів, операція пройшла успішно. Тепер нам залишилось дочекатися аналізів гістології, після чого потрібно буде пройти сеанси променевого опромінювання, попередньо це буде коштувати від 25 000 тис.грн. до 35 000 тис. грн. Наша родина за цей час фінансо виснажена, а попереду ще довгий шлях до одужання. Прошу Вас допомогти зібрати кошти на опромінювання для моєї дружини», - каже чоловік Люди.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанка    

4149 4391 0587 8270 Борзило Д.А

Залиште свій коментар

Вибір редакції