Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шанс на життя ціною в мільйон гривень може отримати військовий Олександр

Чоловіку потрібне лікування, яке родина не може самостійно сплатити.

Лише на допомогу небайдужих українців сподівається демобілізований боєць Олександр Горбенко. На передовій чоловік травмував ногу. Її довго лікували, але безуспішно. І коли вже Олександр перестав ходити і спати через нестерпний біль, медики з’ясували, що це саркома. Нині єдиний шанс на порятунок – прописана австрійськими лікарями імунотерапія.

У невеличкій кімнаті гуртожитку військовий відпочиває між курсами «хімій» і вчиться жити без ампутованої ноги. Попри біль і слабкість, він багато ходить вузькими коридорами. Мріє частіше виходити на вулицю, але це без сторонньої допомоги ніяк.

Олександр травмувався рік тому, коли його підрозділ ніс службу на лінії зіткнення. Біль у нозі став нестерпним і чоловік звернувся до медиків. Ті кілька місяців лікували наслідки травми, але згодом виявилося, що під забій замаскувався рак кістки - саркома. Ногу ампутували, але пухлина встигла дати численні метастази в легені. Їхнє зростання намагаються зупинити в інституті раку.

«Зараз він проходить хіміотерапію третьої лінії, надалі у нас в планах ще один курс хіміотерапії та оцінка лікувального ефекту, а далі вирішення подальшої лікувальної тактики», - кажуть лікарі.

Але поки результати не втішають. Австрійські медики, до яких звернулися волонтери, що опікуються бійцем, рекомендують додати до хіміотерапії новітній метод – імуностимулювальну терапію. Однак на відміну від препаратів для хіміотерапії, грошей на закупівлю цих препаратів держава не виділяє. 

«За рекомендаціями Австрії, то це десь 13 курсів. Кожен курс обходиться майже в 200 тисяч. Для того, щоб побачити результат треба шість курсів, вісім курсів», - каже Саша.

На перші два курси новітньої методики гроші зібрали друзі Олександра і терапія вже почалася. Але аби не переривати лікування вже найближчим часом чоловікові треба зібрати мільйон гривень. Боєць сподівається, що небайдужі люди відгукнуться і допоможуть йому здолати хворобу.

«За кожен шанс треба триматися. Бо життя – воно безцінне», - каже Саша.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4731 2191 0547 1100

Залиште свій коментар

Вибір редакції