Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шанс на життя Володі можна купити за 88 тисяч доларів

Саме стільки коштує закордонне лікування хлопчика.

10-річний Вова Осташко з Кривого Рогу проходить тяжке випробування, щоб здолати вкрай складний діагноз -  мезенхімальна хондросаркома кісток основи черепа, агресивний перебіг.

Пухлина, яка почала турбувати у квітні, спочатку просто дала симптоми схожі на застуду і спершу дитині лікували гайморит, гострий отит. Але лікування не давало результатів, а більш ретельне обстеження показало наявність новоутворення. Через його незручне розташування в Україні навіть не змогли взяти біопсію, щоб визначити тип і призначити дієве лікування, тож батьки негайно вивезли сина до Туреччини.

«Турецькі лікарі сказали, що виявлена ​​у Володі пухлина (хондросаркома) досить рідкісна і важко піддається лікуванню і вона неоперабельна. Але батьки хочуть використовувати будь-які шанси, щоб врятувати сина. Йому зараз почали перший курс хіміотерапії з шести, а так само в планах проведення аутоімуної трансплантації кісткового мозку. Рахунок, виставлений клінікою - більше 88 000 $», - розповідають друзі родини.

Зараз стан Вови важкий через постійні головні болі, оніміння правої половини обличчя, тож лікування потрібне термінове. Родина просить фінансової підтримки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7422 1306 5034

Ощадбанк 5167 4900 2778 3175

Бєлова Олена Володимирівна

https://www.facebook.com/groups/614372486051258/

Залиште свій коментар

Вибір редакції