Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Східна медицина може подарувати Алісі шанс стати більш самостійною

Родина потребує вашої допомоги

Аліса народилася на 27-му тижні вагітності з вагою 960 грамів за допомогою Кесаревого розтину, який був вимушеним і необхідним у зв’язку з тим, що у мами дівчинки був рак нирки. «Передчасні пологи були вимушені, вони були дуже необхідними для того, щоб врятувати нас обох. Я була в критичному стані, виявили пухлину в нирці в мене. Злоякісну ракову пухлину», - каже мама дівчинки.

Аліса знаходилася в дитячій реанімації 3,5 місяці. Півтора місяці на штучній вентиляції легенів. Довгий час, навіть після виписки з лікарні годувалася через зонд. "Наша дівчинка ще до року пережила дві операції. А після виписки з лікарні - регулярні реабілітації, безперервна лікувальна фізкультура. Неврологи, педіатри та нейрохірург - усі спеціалісти, до яких ми зверталися, рекомендують робити акцент на реабілітації, чим ми і займалися з моменту виписки», - розповідає мама Аліси.

Зараз дівчинці вже більше трьох років, але вона не ходить, не розмовляє, самостійно не сидить, а лише з опорою.

ВідеоСказати "Мама" небайдужі можуть допомогти Алісі

Вона народилася з вагою менше кілограма. Три з половиною місяці в реанімації медики боролися за її життя. І одночасно рятували і її маму, в якої виявили рак нирки. Вони вижили і тепер просять усіх небайдужих допомогти зробити перші кроки єдиній донечці і онучці. Історія трирічної Аліси, сім’я якої вірить, що гуртом небайдужі можуть зробити диво, - далі.  

Сказати "Мама" небайдужі можуть допомогти Алісі

«Завдяки наполегливості, попри усі діагнози, ми досягли певних результатів, але для того щоб досягти більшого, потрібно пройти лікування в Китаї. Там дуже сильна реабілітація, яка дає хороші результати.  Один курс лікування для Аліси коштує 12063 $. Рекомендована кількість курсів на рік - 3. Для досягнення максимального результату рекомендується 6 курсів. Це - 72378$. Для нас це надто велика сума, щоб справитись самотужки.  Чим більше курсів лікування ми пройдемо, тим більше шансів матимемо на те, що Аліса зможе ходити і хоча б самообслуговуватися», - каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку
5168 7422 2858 7428

Бакалейко Альона Іванівна

https://www.facebook.com/groups/406891286776821/

Залиште свій коментар

Вибір редакції