Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Софія і Марія мріють про свої самостійні кроки, дітям потрібна допомога небайдужих

Мамі дітей важко зібрати кошти, які потрібні на реабілітацію.

Двійнята Закружні Софія і Марія народилися передчасно на 28 тижні вагітності і у дітей була гіпоксія.

«З першого дня почалася боротьба за їхнє життя і здоров'я. Через тиждень Софія потрапила до реанімації, потім дітей перевели до неонатального відділення. Коли дочок виписали, вони постійно перебувають під контролем лікарів, проходять постійно лікування і реабілітацію», - розповідає мама дітей.

Щодня мама по черзі займається з дівчатками без вихідних вже багато років поспіль, та дітям потрібна кваліфікована допомога професійних реабілітологів.

«Ми постійно проходимо лікування в дитячих реабілітаційних центрах. Маша і Соня вже роблять свої перші кроки, які даються їм з великими труднощами. Але зупинятися не можна! За допомогою рідних і близьких ми пройшли курс лікування в м. Трускавці і одразу побачили поліпшення. Діти почали стояти біля опори з підтримкою, почали повзати, покращилася моторика рук. У клініці лікарі стверджують, що діти перспективні, відзначають позитивну динаміку. І рекомендують проходити курс лікування кожні 3-4 місяці. Допоможіть сестричкам Маші і Соні пройти таку необхідну реабілітацію», - просить мама дітей.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки: 5168757376141711

Закружна Олена.

Залиште свій коментар

Вибір редакції