Сподівання на Бога і людей: мама Влада просить допомогти їй відвести сина на реабілітацію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Грецькі лікарі готові спробувати поліпшити стан хворого

22-річний Влад - студент Мелітопольського педагогічного університету під час прогулянки в парку став жертвою нападу грабіжників і отримав значні травми, які призвели до набряку мозку.

Лікарям довелося провести низку операцій, щоб зберегти життя юнаку, але наслідки були вкрай важкими – юнак втратив всі навички і частину мозку. «За цей час об'їздили лікарні в Україні, перенесли десятки операцій, вже витрачено близько мільйона гривень. Зараз пропонують везти його до Греції на реабілітацію. Там 3-місячне перебування коштує 90 тисяч евро», - розповідає мама юнака.

Зараз Влад перебуває в столичному інституті під пильним наглядом лікарів, тут кажуть, що лікування, яке пропонують там, таки може дати шанс юнаку на поліпшення стану - вживлення стовбурових клітин і нейростимуляції можуть  повернути Владу частину вмінь. Батьки за допомогою небайдужих людей змогли зібрати невелику частину коштів, але її вкрай бракує.  

«Владик чує, розуміє та він нічого не може поки зробити сам, але ми будемо боротися далі», - каже мама хлопця і просить допомогти.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7426 0055 3121

Ковтун Ольга

Залиште свій коментар

Вибір редакції