Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стас Дякін з Тернопільщини потребує негайної допомоги

На подальше лікування потрібно  125000 доларів.

Стас Дякін у свої 14 років змушений боротися за своє життя зі складною хворобою -  рабдоміосаркомою м’яких тканин, 3 стадія.

«Ми лікуємо смертельно небезпечну хворобу, що розвивалась в тілі Стаса півтора року і встигла пустити метастази... В Україні нам три рази встановлювали неправильний діагноз, тому для подальшого обстеження і лікування ми полетіли до Ізраїлю. В клініці взялись лікувати сина. Згідно протоколу лікування, Стасу призначили 9 курсів хімії, опромінення та операцію. Зараз ми проходим 4 хімію, після якої, як сподіваємось, вдасться зробити операцію», - розповідає мама хлопчика.

Хлопчик пройшов третину  запланованого лікування, а на подальше лікування потрібно  125000 доларів.

«Стас успішно проходить лікування і показує хороші результати! Зараз настає найважливіший період лікування - операційне втручання і радіоопромінення. Плюс за планом ще 5 хіміотерапій. Ми створили сторінку в Фейсбук і оголосили збір, але зібраних грошей наразі вистачає лише на одну-дві хіміі... Тому прошу допомоги милосердних людей, які розділяють чужий біль! Допоможіть Стасу видужати», - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку

5168 7573 9821 7432

Дякін Володимир Васильович (батько)

https://www.facebook.com/groups/2053832161585968/?ref=group_header

Залиште свій коментар

Вибір редакції