Стасик потребує допомоги небайдужих людей

Хлопчику потрібна операція за кордоном

Стасик Варюха народився зі складною патологією, яку можуть виправити лише закордонні лікарі. Діагноз дитини екстрофія сечового міхура, тотальна епіспадія - патологія в урології, за якої передня стінка сечового міхура відсутня, як і ділянка черевної стінки.

"Стасику зробили першу операцію з формування сечового міхура на 5 день після народження в м. Дніпропетровську. Після неї він провів у відділенні реанімації 20 днів. Після першої операції було проведено ще дві з ушивання катетерів, накладення скоб і накладання вторинних швів. І це все за 1,5 місяця життя", - розповідає мама малюка.

Наразі Стасику 8 місяців, у нього відкрита рана, через яку видно частково сечовий міхур. Зараз Стасику потрібна повторна операція, яку радять зробити у сербських спеціалістів.

"Операція призначена на 20 квітня, але вартість послуг лікаря 13000 євро. Тому я хочу звернутися до всіх небайдужих людей з проханням допомогти моєму синочкові потрапити на операцію, і стати повноцінною дитиною", - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Номер картки ПриватБанку: 5168 7423 4953 4168

Варюха Тетяна Володимирівна

http://vk.com/club104334084

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: