Своєчасне лікування може допомогти Єгорці отримати повноцінне майбутнє

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дитині потрібна реабілітація, яка задорога для його родини.

Десятки тисяч гривень потрібні на реабілітацію Єгора Мироненка, щоб малюк отримав повноцінне майбутнє.

Діагноз його – ДЦП, формування спастичного тетрапарезу, затримка психічного і мовного розвитку. І поки малюку лише трошки більше року, за умови правильної реабілітації, є всі шанси, що діагноз малюка дуже мінімально вплине на подальше його життя.

«У нас була ядерна жовтяниця з білірубіном 495, проявилась вона на 3 добу, лікарі говорили, що все добре, вона пройде, але синочку ставало гірше. Тоді нас направили до Білої Церкви, там ми лежали 2 тижні і жовтяницю нам вилікували, але пізно - білірубін дістався до нервової системи і сильно її пошкодив», - розповідає мама Єгорки.

Хоча хлопчику вже більше року, він досі сам не тримає голівки, не перевертається, не бере іграшки, малюк відстає у розвитку від своїх однолітків.

«Є дуже гарний центр, в який ми хотіли б потрапити, але він приватний і досить дорогий, але має дієву реабілітацію. Тиждень лікування - більше 12 тисяч гривень, а ще додаткові витрати на харчування і проживання. На жаль, у нас немає таких коштів, тому я прошу вас про допомогу,  будь ласка, допоможіть нам», - просить жінка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168757314868896 Мироненко Катерина Юріївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції