Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тамарі негайно потрібно провести операцію, щоб позбутись пухлини в мозку

Жінка виховує двох дітей і дуже переймається за своє майбутнє.

Тамара Голуб лише цього місяця відсвяткувала свій 32 день народження, але її свято захмарила хвороба – у жінки діагностували рак головного мозку - гліобластому 4 стадії.

«Раптово у неї почалися сильні головні болі. Спочатку до лікарів не зверталася, сподівалася, що мине, але біль посилювався, а ще почав погіршуватися зір. Діагноз лікарів глибоко шокував всю сім'ю і близьких. Пухлина вже досить великих розмірів», - розповідає подруга Тамари.

Зараз жінці призначена променева і хіміотерапія, а також необхідно встановити шунт, щоб пухлина не перекривала кровообіг головного мозку. Вже після успішного лікування лікарі візьмуться за видалення новоутворення.

«Лікарі кажуть, що потрібне тривале лікування, і будуть шанси на одужання, але важлива, без перебільшення, кожна хвилина. Проте наразі для родини основна перепона - це гроші. Лікування дуже дороге, а родина Томи досить незаможна. На сьогоднішній день практично всі фінанси сім'ї пішли на хіміотерапію. Будь ласка, допоможіть! Діткам дуже потрібна мама», - просить подруга Тамари.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 5168745603554319 Тамара Голуб

Залиште свій коментар

Вибір редакції