Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Термінова допомога потрібна Богдану

Десятки тисяч доларів потрібні, щоб не дати шансу хворобі повернутись до юнака.

Віслих Богдану потрібна допомога, щоб сплатити за своє лікування в Ізраїлі, бо все лікування на території Україні видалось малоефективним.

Історія хвороби Богдана почалася з відвідин стоматолога і видалення зуба, хірург запідозрив недобре і відправив біопсію юнака на обстеження, де вперше і запідозрили онкологію. Дообстеження в київській приватній клініці остаточно показали, що у Богдана неходжинська дифузна В-клітинна лімфома. Юнака почали лікувати, але за три місяці хвороба проявилась знову з новою силою.

«Після обстеження ПЕТ КТ було виявлено патологічне накопичення в підшлунковій залозі, печінці, нирках, легенях і скелете, а це 4 стадія. Лікарі рекомендували пересадку кісткового мозку. За дуже щасливого випадку Богдан опинився в Ізраїлі. Сьогодні після двох курсів хіміотерапії хвороба відступила, ПЕТ-КТ чиста, але це тільки перший крок на шляху до одужання, наступний етап - відбір клітин кісткового мозку, пересадка і важкий період реабілітації», - розповідають рідні Богдана.

Лікарі констатують, що організм юнака за допомогою лікування очистився, тепер потрібна трансплантація кісткового мозку, щоб закріпити результат, але на таку операцію потрібно зібрати 90 тисяч доларів, які непосильні для родини Богдана.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7574 0325 6334 Полторацька Ірина

https://www.instagram.com/___bogdan______/?igshid=1w57liceyb4l7

Залиште свій коментар

Вибір редакції