Термінове лікування потрібно розпочати Яні, щоб зупинити меланому

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінка просить допомогти їй зібрати кошти на річний курс лікування.

Одна родимка повністю змінила життя Яни Антоненко і вона тепер змушена просити про допомогу.

« Мій діагноз: меланома з метастазами в лімфовузли 3 стадія. Все почалося з родимки на гомілці, яка почала збільшуватися. До лікарів особливо не поспішала, як і багато, - боялася йти. У мене багато родимок і я звикла, що вони можуть рости або змінюватися. Але якось в травні минулого року я побачила кров з цієї родимки, злякалася і вирішила її видалити. А через пару тижнів на передній частині стегна з'явилася шишка (лімфовузол - як я дізналася потім). Мене це теж насторожило, але я навіть і підозрювати не могла, що цей лімфовузол якось пов'язаний з родимкою», - пригадує Яна.

Зрештою жінка все ж наважилась піти до лікаря і там дізналась, що має онкологію, до того ж вже з метастазами. «Я оперувалася 04.07.19г. в Інституті раку. Мені видалили первинний осередок, пахово-клубові лімфовузли справа. Після операції здавалося, я вчилася ходити заново. Через деякий час я зрозуміла, що рак - це не вирок, а діагноз. Я вчилася жити далі», - розповідає Яна.

Лікування жінці давалось складно щей через емоційний стан, а хвороба цим лише «скористалась», знову з'явилось запалення в лімфовузлі, яке потребувало операції.  «23.04.2020 р мені зробили знову операцію. Як показала гістологія: 3 з 5 віддалених лімфовузлів були з метастазами меланоми, а також клітини меланоми були в підшкірно-жирової клітковини. Уже не було настільки страшно», - розповідає Яна.

Друзі жінки взялися допомогти зібрати кошти на нове, більш дієве, а відтак і дорожче лікування. І до того ж його потрібно почати якнайшвидше, адже хвороба стає все агресивнішою і прогресує вже не за місяці, а тижні. «Призначено мені таргетная терапія, в місяць це 4300 доларів. Лікуватися потрібно рік. У мене великі шанси на життя, прошу фінансової допомоги. Я хочу жити», - каже Яна.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4991 3439 1638

Монобанк:
4441 1144 4438 9983

Антоненко Яна Миколаївна

Більше інформації і реквізитів за посиланням https://www.facebook.com/helpyanaantonenko/

Залиште свій коментар

Вибір редакції