Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Терміново необхідні кошти на обстеження та лікування крихітного Ніколая

Малюку ще немає і року, але його життя під загрозою

Як наслідок пологової травми Орловський Ніколай є інвалідом дитинства з підгрупою інвалідності "1А". У малюка ціла купа діагнозів, які не дають йому розвиватися.

«Дитини з народження перебуває в дуже тяжкому стані. Він майже не рухається, постійно хворіє на пневмонію через слабкий ковтальний рефлекс. Дитина не бачить, не чує, у нього 10-15 нападів епілепсії на добу (при тому що приймає 3 протисудомних препарати).  Ми 8 місяців їздимо по лікарнях, але, на жаль, без результатів. Українські фахівці рекомендують не зволікати часу в Україні і поки дитина ще маленька рятувати її за кордоном», - каже батько хлопчика.

Проте у родині кадрового офіцера ВПС України немає фінансової можливості самостійно сплатити за лікування малюка. Вони вимушені просити допомоги у добрих людей.

«У грудні я відправив документи дитини до ізраїльської клініки. У січні  прийшла відповідь, що мою дитину готові прийняти для обстеження та лікування, але сума яку запросила клініка для мене і моєї сім'ї дуже велика 32 730 $.  Я дуже прошу допомогти мені в рішенні питання збору коштів на лікування моєї дитини, яку ми дуже любимо. Я дуже сподіваюсь, що ви допоможете нам і зробити для нас диво», - просить тата Ніколая.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку на Орловський Петро (батько Ніколая):

 5168 7573 2874 4240

Картка ОщадБанка на Орловський Петро :
4790 7000 0761 2873

https://www.facebook.com/groups/1379587858818851/

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції