Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Терміново потрібна допомога 15-річній Іринці після ДТП

Дівчинка - єдина, хто вижив з компанії шести осіб.

Іринка дивом вціліла в моторошній аварії під Києвом, в якій загинуло одразу п’ять осіб. Посеред ночі автомобіль, у якому була ціла компанія зовсім молодих людей, протаранив дерево. Від машини майже нічого не залишилось. Жертв довелося вирізати з купи заліза. І водія , і пасажирів буквально порвало на шматки! І тільки якимось дивом вдалося вижити 15-річній Іринці. 

Діагноз дитини: закрита черепно-мозкова травма, перелом передньої і латеральної стінок лівої гайморової пазухи, решітчастого лабіринту, гемосинус, забій головного мозку, закрита травма грудної клітки, забій правої легені, закритий перелам середньої третини лівої стегнової кістки зі зміщенням, перелом кісток тазу, дихальна недостатність 3 ступеня. 

Дівчинка у штучній комі, вже було проведено 2 операції,  а потрібно ще не одна операція, тому що травм безліч. «Часу обмаль, терміново потрібна операція, коштів вже взяти ні де. Сім’я витратила вже всі заощадження, виховував батько дівчинку сам. І йому не під силу врятувати донечку.  Прошу Вас допомогти, врятувати життя зовсім юної Іринки», - просять рідні дівчинки.

Реквізити для допомоги :

Картка ПриватБанку 5168 7427 2363 8320

Лещенко Сергій

Залиште свій коментар

Вибір редакції