Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Терміново потрібна допомога в лікуванні юної Ольги із Сумщини

Медики кажуть, що лік іде буквально на дні.

На дні пішов відлік часу для 17-річної Олі Дуленко, котра вже понад чотири роки бореться з раком крові.  Після раптового рецидиву дівчинці терміново потрібна пересадка кісткового мозку, однак на операцію немає грошей, повідомляє кореспондент ТСН.

Оля переглядає старі фотографії, де вона має безтурботний і щасливий вигляд, на них у неї ще довге волосся, на обличчі немає маски, вона повна сил і головне – здорова. "Це я така була в технікумі", - каже дівчина. Страшний діагноз обірвав нормальний перебіг життя. "Спочатку якось так прикро стало: от чого саме я? Розпач", - пригадує вона. Але дівчина з Сумщини поїхала на лікування до "Охматдиту", пройшла п’ять курсів хіміотерапії, а глядачі ТСН за два дні зібрали 75 тисяч гривень на ліки, які треба було пити рік, щоб ракові клітини більше не відновилися. Хвороба відступила, однак виявилося – не назавжди. "Рецидив, знову ми тут", - каже мама Надія Дуленко.

Допомога Ольга Лебеденко_01
ТСН

Оля вже третій тиждень на вулицю дивиться лише з вікна, для неї вихід із палати – це ніби вихід у відкритий космос. "Брат приїхав, вийшли в коридор, сказали: п’ять хвилин постійте. Він приїхав за 200 кілометрів, п’ять хвилин постояв біля нас і поїхав додому", - переживає вона. Вже четвертий місяць хвора на жорсткому лікарняному режимі. Аби якось розрадити себе між постійними процедурами, дівчина вишиває та мріє про власне ательє і гарні зачіски. "Я найдужче любила колоски із п’яти пасом. Гарно було", - каже вона.

Медики кажуть, що відлік часу нині пішов на дні. "Часу дуже мало. Поки вона перебуває в кістково-мозковій ремісії, треба максимально швидко зробити трансплантацію", - пояснила лікар-гематолог відділення інтенсивної хіміотерапії лікарні "Охматдит" Світлана Гранацька. Ані батьки, ані брат донорами бути не можуть. Трансплантацію від нерідного донора погодились зробити в Польщі, але це коштує 108 тисяч євро. Квитки на літак готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом "1+1". Де брати гроші на саму процедуру – родина не тямить.

Допомога Ольга Лебеденко_02

Оля, попри все, мріє пошити першу сукню у власному ательє – для мами. "Я вірю, що ми встигнемо і все буде добре", - каже вона. Допомогти цій мрії справдитися може кожен. Тоді хоча б невеличка пожертва на лікування дівчини поєднається з багатьма іншими – і потрібна сума буде зібрана. Долучитися до цього можна благодійним переказом на гривневу картку Приватбанка 5168 7573 7065 5948. Кошти у євро можна переводити на картку Приватбанка 4149 4996 4432 4459. Для доларів діє картка Приватбанку 4149 4996 4432 8245. Отримувачем є батько дівчинки Олександр Борисович Дуленко.

Кореспондент ТСН Інна Лебеденко

Залиште свій коментар

Вибір редакції