Термінового порятунку життя потребує 7-місячний син воїна АТО

Зі Львівщині просять усіх небайдужих українців про допомогу.

Допомоги у справі порятунку свого малюка потребує львівська родина. Дружина два роки чекала з війни чоловіка, потім у подружжя народився син Матвійко, але малюкові медики невдовзі постравили страшний діагноз – атрезія жовчовивідних шляхів. "Жовч не виводиться з організму печінкою, вона отруює організм", - пояснює мама дитини Юлія Дюк.

Малюка прооперували українські медики, але з кожнем днем Матвію ставало гірше. Тепер єдина можливість врятувати 7-місячного малюка – пересадка печінки. "Стан дуже важкий. Ледве знаходимо ще засоби, щоб стабілізувати стан, підтримати до часу трансплантації. Якщо трансплантація не буде проведена буквально за місяць-півтора, на жаль, не зможемо врятувати дитину", - пояснила завідувач відділення вроджених вад розвитку і хірургії новонароджених міської дитячої клінічної лікарні Львова Галина Курило.

Донором може стати рідна мама, а операцію погодилися зробити бельгійські лікарі. Батько Матвія показує рахунок з клініки на 110 тисяч євро – стільки коштує лише сама трансплантація. Ще майже 20 тисяч піде на перебування в стаціонарі, і ці гроші родина вже зібрала. А от загальна сума для сім'ї військовослужбовця непідйомна. "Перебуваючи на сході, я зрозумів ціну життя – воно варте, щоби за нього боротися. І ми зараз боремося за життя нашого синочка. На сході захищав інших дітей, людей, а тепер хочу попросити допомоги, щоб допомогли моїй дитині, щоб ми встигли зібрати суму, яка нам необхідна", - каже Роман Дюк.

Люди вже допомагають – жителі містечка Самбір, звідки походить Матвійкова родина, запустили флеш-моб. Вони закликають вісім разів віджатися від землі й пожертвувати 100 гривень на порятунок маленького земляка. А ще організували благодійний ярмарок, з якого назбирали пару тисяч євро і вже передали їх батькам хлопчика. "Ляльки-мотанки. Це здавна вважалося, як оберіг, тому символічно – оберіг для нашого Матвійка", - каже мешканка Самбора Ірина Липак. "Його батько захищав нас на сході, і ми хочемо йому показати, що це все недаремно, що в нього є велика сім'я самбірчан і велика сім'я українців. Ми не залишимо їхню сім'ю в біді", - твердить мешканець Самбора Олег Сікора.

Щоб зібрати кошти на порятунок життя первістка, у батьків залишився місяць. Допомогти справі порятунку життя маленького Матвійка може кожен – для цього варто зробити грошовий переказ на картку Приватбанка за номером 5168 7426 0791 9218.

ВідеоВетеран АТО просить врятувати свого тяжкохворого сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: