Термінової допомоги потребує матір трьох діточок із Хмельниччини

Жінці негайно потрібні гроші на операцію, котра покликана врятувати її життя.

Про допомогу всіх небайдужих людей просять рідні Оксани Міфанік із села Велика Радогощ Хмельницької області. 34-річна жінка потребує хірургічного втручання, на котре сім'я не має коштів.

Оксана – мати трьох чудових діточок. Її доньці Любі шість років. Старші сини – Едуард (11 років) і Павло (14 років). Усіх їх жінка виховує сама, без чоловіка.

У середені 2012 р. Оксана відчула себе погано, але через господарство не могла вчасно звернутися до лікаря. Через кілька місяців її стан настільки погіршився, що тягнути було вже нікуди.

В обласній лікарні їй встановили діагноз: злоякісне захворювання несхідної кишки. Проведено резекція кишківника з накладенням анастомозу. Призначено лікування з чотирьох блоків хіміо-, гормоно-, та імунотерапії.

Протягом трьох років Оксана проходила планові обстеження та почувала себе добре. У 2015 році її стан знов різко погіршився. Вона звернулася до Київського інституту раку, де їй був поставлений діагноз: злоякісна пухлина ректосигмоїдного відділу товстої кишки.

Променева терапія та прийом препаратів триває з грудня. Однак медики говорять про неминучість хірургічного втручання. Операція коштує порівняно небагато – близько 30 тисяч гривень. Але після усіх негараздів та лікувань, коштів у незаможної родини вже зовсім не залишилося.

Родина дуже просить усіх небайдужих людей прийти на допомогу. Гроші можна надсилати на картку Приватбанку за номером 4149 4978 6022 9618. Отримувачем є сама Оксана Міфанік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: